sailing Songbook

Pragniemy zaprezentować Państwu nowe wydawnictwo – Śpiewnik Żeglarski. Książka ta będzie stanowić wspaniałą bazę piosenek podczas niezapomnianych wieczorów przy ognisku przy akompaniamencie gitary.

Przejrzysty, w poręcznym formacie A5 w grubej okładce , na pewno przetrwa wiele sezonów żeglarskich i wieczorów wypełnionych śpiewem. Ponad 100 stron .

Wydawnictwo to zostało opracowane przez doświadczonego muzyka w ten sposób, żeby każdy gitarzysta – początkujący lub zaawansowany mógł od razu, bez uprzedniego „studiowania”, pochwyciwszy gitarę zagrać każdy z zamieszczonych w nim utworów. Śpiewnik podzielony jest na dwie części – pierwsza z nich to klasyczne, znane wszystkim żeglarzom najlepsze polskie szanty: „Press Gang”, „Szesnaście ton”, „Gdzie ta keja” oraz wiele, wiele innych. Oczywiście nie mogło zabraknąć również „Morskich opowieści”. Drugą część stanowią największe przeboje polskiej muzyki rozrywkowej – od „Whisky” przez „Kryzysową narzeczoną” aż do „Jesteś szalona”.

Książka została wydana przez Szkołę Żeglarstwa SZEKLA i zawiera w środku kupon promocyjny, uprawniający do 50% zniżki na tygodniowy rejs.

Zamówienia pod adresem spiewnik@obozyzeglarskie.com

Wysyłka nastąpi 1 dzień roboczy po zaksięgowaniu wpłaty na nasze konto.

W przypadku faktury proszę w uwagach podać dane kontrahenta w uwagach

Koszt wysyłki

1-5 szt. – 4 zł.

5-9 szt. – 7 zł.

10-30 szt. – 10 zł.

30-50 szt.– 16 zł.

50-99szt. – 20 zł.

Wysyłka powyżej 100 sztuk gratis

Śpiewnik Żeglarski

Szekla Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą pod adresem: ul. Legnicka 7, 80-150 Gdańsk

bank: PEKAO II O. w Gdansku

konto: 04 1240 1268 1111 0010 4516 3714